Keton malinowy na odchudzanie

otyłość WHO

Przetaczająca się przez świat epidemia otyłości sprawiła, że Światowa Organizacja Zdrowia postanowiła wpisać przypadłości związane z zaburzeniami metabolizmu w poczet tak zwanych chorób cywilizacyjnych.

Na całym świecie na choroby związane z nadwaga lub otyłością umiera każdego roku prawie 2,8 miliona ludzi. Oczywiście przytoczona wartość nie dotyczy zgonów spowodowanych bezpośrednio przez otyłość i nadwagę, ale wynika przede wszystkim z faktu, że schorzenia te prowadzą do rozwoju niebezpiecznych dla życia i zdrowia przypadłości, takich jak choroba wieńcowa, udar niedokrwienny lub cukrzyca typu 2 – wszystkie te choroby mają swoje źródła w rozwijającej się otyłości.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) szacuje, że w Polsce problem otyłości i nadwagi dotyczy 55,7 procent populacji, co powinno być sygnałem ostrzegawczym nie tylko dla diabetologów, ale przede wszystkim rodziców, którzy wpajają swoim latoroślom złe nawyki żywieniowe.

Keton malinowy – co to takiego?

keton malinowyJak podaje najpopularniejsza encyklopedia w sieci, keton malinowy jest związkiem organicznym z grupy fenoli, który jest powszechnie stosowany jak dodatek stosowanym głównie w produkcji aromatów spożywczych oraz w przemyśle perfumeryjnym jako składnik bukietów zapachowych. W naturze związek ten występuje przede wszystkim w owocach maliny. Czy jednak keton malinowy może się okazać skutecznym środkiem w walce z otyłością i nadwagą?

Być może dla wielu osób walczących z otyłością maliny kojarzą się głównie z dodatkiem do ciast i deserów i nawet nie przyszło im do głowy, że znajdujący się w owocach malin keton malinowy jest związkiem, którego skuteczność porównać można do znajdującej się w czerwonych papryczkach kapsacyiny, która posiada nawet działanie antynowotworowe, potwierdzone między innymi przez naukowcy z Nottingham University. Podobnie jednak jak kapsacyina, keton malinowy okazał się skutecznym związkiem, dzięki któremu tysiące osób na całym świecie cieszy się zgrabną i szczupłą sylwetką.

Co powinieneś wiedzieć o ketonie malinowym?

Być może wiele osób pomyślało, że skoro keton malinowy znajduje się w tych niepozornych i niezwykle smacznych jagodach, to jedynym słusznym krokiem byłoby wprowadzenie ich do codziennej diety. Niestety nie jest to słuszny tok rozumowania, Raspberry Ketoneponieważ stężenie ketonu malinowego w jagodach nie osiąga wartości, które pozwoliłyby na osiągnięcie zadowalających efektów odchudzających po wprowadzeniu jagód do menu. Ilość ketonu malinowego w jagodach jest tak niewielka, że aby uzyskać 1 kilogram ekstraktu należałoby wydać niebagatelną sumą. Dlatego do produkcji tabletek odchudzających zawierających keton malinowy wykorzystuje się przede wszystkim ketony, które powstały na drodze syntezy w wyspecjalizowanych laboratoriach. Na szczęście syntetyczny keton malinowy nie różni się funkcjonalnie od ketonu pochodzącego z naturalnie rosnących malin.

Kolejna ważna informacja dla wszystkich, którzy chcieliby wypróbować keton malinowy, dotyczy skuteczności tego związku. W licznych badaniach klinicznych nad właściwościami ketonu malinowego wykazano, że związek ten charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz nie powoduje jak inne środki odchudzające groźnych dla zdrowia lub życia skutków ubocznych.

Sukces terapii odchudzającej prowadzonej z zastosowaniem ketonu malinowego wynika przede wszystkim z dużej zawartości przeciwutleniaczy, które w przypadku malin i innych jagód charakteryzują się znacznie lepszą przyswajalnością oraz wyższą skutecznością.

Badania naukowe nad ketonem malinowym

Naukowcy w Centrum Nauk Stosowanych o Zdrowiu (Stow, Ohio, USA) przeprowadzili badania mające na celu sprawdzenie wpływ ketonu malinowego na process utleniania tłuszczu. W tym celu przeprowadzono badania przez 8 tygodni na 45 osobach. Odchudzanie keton malinowyBadania przeprowadzane były krzyżowo, każda osoba została pouczona o tym, aby nie zmieniać swoich nawyków żywieniowych oraz trybu życia. Wyniki badań następujące:

Dodatkowo udowodniono inne zastosowania ketonu malinowego. Badania przeprowadzone przez japońskich badaczy pod kierunkiem Yoshihiro Kokubo z Osaki wykazały, że keton malinowy pomaga osobom z nadciśnieniem oraz redukuje poziom cholesterolu. Natomiast amerykańscy naukowcy dowiedli, że regularne stosowanie ketonu malinowego może nawet o 20% zmniejszać szansę wylewu bo pozwala obniżyć ciśnienie krwi i ogólnie pozytywnie wpływa na działanie układu krwionośnego i pracę serca.

Keton malinowy (Raspberry Ketone) ma zatem wszechstronne dobroczynne działanie na organizm człowieka. Dzięki niej można w szczególności:

Opinie ekspertów na temat ketonu malinowego

Keton malinowy jest składnikiem tabletek na odchudzanie, którego zalety zostały dostrzeżone przez amerykański autorytet w zakresie odżywiania i zdrowego stylu życia – dr. Oz'a. Wzmianka w prowadzonym przez niego programie sprawiła, że keton malinowy stał się z dnia na dzień produktem identyfikowalnym i rozpoznawalnym niemal na całym świecie.

Get Adobe Flash player

Gdzie kupić tabletki z Ketonem malinowym i jak wybrać najlepszą?

Nutrition i Keton malinowy

Tabletki Nutrition

Kupując preparat z ketonem malinowym zwróćmy szczególną uwagę na kraj pochodzenia. Najlepsze są produkty amerykańskich i europejskich producentów. Kolejną ważną sprawą jest skład suplementu. Dokonując zakupów w internecie należy dobrze sprawdzić sprzedawcę, jak długo jest na rynku oraz opinie o tabletkach. Naszą czujność powinna też wzbudzić cena. Tabletki tańsze niż 100 zł za opakowanie, mogą być słabej jakości oraz posiadać nieodpowiednią zawartość kwasu chlorogenowego. Skuteczny preparat powinien zawierać min. 45% ketonu malinowego, a zalecana jego dawka dzienna wynosi 700 mg.

Dzięki przytoczonym wynikom badań i opisanym działaniom ketonu malinowego, łatwiej będzie podjąć decyzję o zastosowaniu kuracji odchudzającej z wykorzystaniem preparatu zawierającego jej ekstrakt. Medyczne i naukowe potwierdzenia skuteczności sprawiają, że są to preparaty zasługujące na najwyższe zaufanie. Na koniec pozostaje jedynie życzyć jak najlepszych efektów podczas pozbywania się zbędnych kilogramów z zastosowaniem tabletek zawierających w swoim składzie keton malinowy.

UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego ketonu malinowego ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.Tabletki Nutrition

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Nutrition

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

Wybór konsumentów:

 • Świetnie dobrane i sprawdzone składniki
 • Wyraźnie poprawiają metabolizm
 • Skutecznie redukują tkankę tłuszczową
Zamawiam
Tabletki Nutrition

Oferta Specialna!

Zamów już dziś!
Niczym nie ryzykujesz, bo masz 60 dniową GWARANCJĘ zwrotu pieniędzy

Nutrition
 • Efektywnie odchudza
 • Zwiększa metabolizm tłuszczów
 • Brak efektów ubocznych
 • Zmniejsza apetyt
 • Spala tłuszcz
 • Zwiększają siły witalne
 • Walczy z celulitem
 • Dodaje energii
 • Łatwy w użyciu
 • Obniża ciśnienie tętnicze
 • Poprawia trawienie
 • Redukuje poziom złego cholesterolu
 • Zawiera antyoksydanty
 • Spożywasz witaminy, minerały, błonnik
 • Gwarancja 60 dni
 • Szybka wysyłka
zamów teraz