7 zasad szybkiego odchudzania

Prawdopodobnie większość osób borykających się z nadwagą lub otyłością regularnie przeszukuje serwisy internetowe, w których pojawiają się „nowinki” pozwalające odpowiedzieć na pytanie: Jak szybko i skutecznie schudnąć. Oczywiście można uciekać się do mniej lub bardziej radykalnych metod, które mogą okazać się skuteczne, ale przecież istnieją naprawdę proste sposoby pozwalające szybko schudnąć.

Jeśli chcesz szybko schudnąć spróbuj zastosować się do poniższych wskazówek, pozwolą Ci zrzucić kilka kilogramów bez większego wysiłku, ponieważ sekretnym kluczem do skutecznej utraty wagi są codzienne „sztuczki”, które w zasadzie każdy może wdrożyć.

1. Regularne posiłki pięć razy dziennie

Osoby pragnące szybko schudnąć sądzą, że pomijając śniadanie uda im się uniknąć kilku niepotrzebnych kalorii. Niestety nie jest to najlepsza metoda i z całą pewnością nie sprawi, że wskazówka wagi zacznie się przesuwać w lewą stronę. W badaniach naukowych potwierdzono, że osoby pomijające śniadanie tak naprawdę oszukują samych siebie, ponieważ po nocnym spoczynku niezbędna jest stosowna dawka energii, aby procesy trawienne zostały uruchomione. Oczywiście energia powinna pochodzić z odpowiednio zbilansowanego posiłku, a nie z kawy. W dalszej części dnia nie należy unikać normalnego odżywiania, ale warto zrezygnować z obfitych i wysokokalorycznych porcji. Dostarczając organizmowi pokarm sprawisz, że metabolizm będzie się utrzymywał na podobnym poziomie, co pozwoli skutecznie chudnąć każdego dnia…bez wysiłku.

2. Woda zdrowia doda!

Kampanie edukacyjne w mediach publicznych służą przede wszystkim zwróceniu uwagi na fakt, że wodę należy pić bez względu na to, czy odczuwa się pragnienie, ponieważ nasz organizm nieustannie ją traci a skutki niedoboru mogą być bardzo poważne. W jednym z badań wykazano, że osoby otyłe zamiast wypić szklankę wody w odczuwania pragnienia zaglądają do lodówki i przyrządzają sobie posiłek. Pamiętaj, żeby nie zabijać pragnienia posiłkami. Zaleca się spożywanie przynajmniej 1,5 litra wody dziennie a podczas zwiększonej aktywności lub upałów ilość ta powinna być odpowiednio większa. Warto także zwrócić uwagę na to, że woda przyczynia się do oczyszczania organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii, które magazynują się w tkankach. Picie wody bez wątpienia przyczynia się do wzrostu skuteczności odchudzania – chcesz szybko schudnąć? Pij wodę!

3. Najlepsza przekąska? Owoce!

Przed wyjściem do pracy lub na zakupy warto włożyć do torby jabłko, banana lub inny owoc. Kiedy pojawi się atak małego głodu możesz zawsze zjeść smaczny i zdrowy owoc, zamiast słodkiego batonika. Spożywanie owoców przyczynia się do szybkiego chudnięcia, ponieważ zawarte w nich cukry proste łatwo ulegają przekształceniu. Owoce poprawiają także perystaltykę jelit, co z całą pewnością pozwoli Ci szybko i skutecznie schudnąć.

4. Jedz powoli, bo przecież slow food jest trendy!

Nie jest żadną tajemnicą, że spożywanie posiłków związane jest z reakcją neurologiczną. Jest to naturalny mechanizm, który uniemożliwia organizmowi osiągnięcie stanu przejedzenia. Niestety zanim ten sygnał dotrze do mózgu upływa około 20 minut, a wówczas może być już za późno. Czy mieli Państwo kiedykolwiek poczucie przejedzenia i ciężkości po spożytym posiłku? Oznacza to ni mniej ni więcej jak to, że posiłek był spożywany zbyt szybko i doszło do wypełnienia żołądka. Powolne spożywanie posiłków przyczynia się do racjonalnego odżywiania i przyjmowania takich ilości pokarmu, które nie doprowadzą do przejedzenia i oczywiście wspomagają i przyspieszają proces odchudzania.

5. Mniejsze posiłki sprzyjają odchudzaniu

Pamiętaj o tym, żeby nie spożywać jednorazowo dużych racji pokarmu. Postaraj się zredukować dzienne porcje do poziomu, który pozwoli Ci zniwelować poczucie głodu, ale nie stosuj głodówek. Popadanie ze skrajności w skrajność w żaden sposób nie wspomaga szybkiego i skutecznego odchudzania.

6. Unikaj słodzonych napojów

Wiele osób, które chce schudnąć zapomina o tym, że wiele produktów spożywczych zawiera znaczne ilości kalorii. Dotyczy to także napojów i soków owocowych, które są na potęgę słodzone. Taka praktyki producentów sprawiają, że osoba pijąca taki napój nie jest tak naprawdę w stanie ugasić pragnienia. Należy także uważać na wszelkie produkty określane jako „Light” oraz zaliczane do linii dietetycznych, ponieważ to bardzo często tylko chwyt marketingowy. Zamiast słodzonych napojów rozsmakuj się w wodzie mineralnej, która z całą pewnością pozwoli Ci o znacznie skuteczniej schudnąć.

7. Masz ochotę na ciastko? Zjedz ciastko!

Oczywiście nie zalecamy spożywania słodyczy w dużych ilościach, ale nie należy rezygnować z codziennych przyjemności. Jeśli całkowicie odstawisz czekoladę, ciastka czy chipsy, to prawdopodobnie po jakimś czasie pojawi się swoisty głód na te produkty, który doprowadzi do tego, że zjesz znacznie więcej niż w trakcie kontrolowanego spożywania słodyczy. Szczupła sylwetka i szybkie odchudzanie wcale nie muszą być obwarowane drakońskimi dietami.

Powyżej zaprezentowaliśmy kilka „sztuczek”, które pozwolą osobom otyłym oraz cierpiącym z powodu niewielkiej nawet nadwagi, zrzucić kilka kilogramów bez większego wysiłku. Stosowanie się do powyższych wskazówek z całą pewnością znajdziesz się na najlepszej drodze do skutecznego odchudzania!

UWAGA: Przez ograniczony okres czasu oficjalny dystrybutor czystego ketonu malinowego ma dla naszych czytelników ofertę specjalną. Wiąże się z nią 100% gwarancja zwrotu pieniędzy w przypadku braku sukcesów w odchudzaniu.Tabletki Nutrition

Kliknij tutaj, żeby zamówić suplement Nutrition

Korzystając z tego linka, przesyłkę dostaniesz ZA DARMO

OSTATNI DZIEŃ PROMOCJI:
W związku z dużym popytem oraz wyczerpującymi się zapasami.

Wybór konsumentów:

 • Świetnie dobrane i sprawdzone składniki
 • Wyraźnie poprawiają metabolizm
 • Skutecznie redukują tkankę tłuszczową
Zamawiam
Tabletki Nutrition

Oferta Specialna!

Zamów już dziś!
Niczym nie ryzykujesz, bo masz 60 dniową GWARANCJĘ zwrotu pieniędzy

Nutrition
 • Efektywnie odchudza
 • Zwiększa metabolizm tłuszczów
 • Brak efektów ubocznych
 • Zmniejsza apetyt
 • Spala tłuszcz
 • Zwiększają siły witalne
 • Walczy z celulitem
 • Dodaje energii
 • Łatwy w użyciu
 • Obniża ciśnienie tętnicze
 • Poprawia trawienie
 • Redukuje poziom złego cholesterolu
 • Zawiera antyoksydanty
 • Spożywasz witaminy, minerały, błonnik
 • Gwarancja 60 dni
 • Szybka wysyłka
zamów teraz